Katalog | Aneri - taneční škola o.s.

Aneri - taneční škola o.s.

O nás
Jsme taneční školou s desetiletou tradicí. V naší škole vyučujeme dětí od 4 - 20 let. Máme široké taneční zaměření od rekreační výuky až po vrcholovou. Výuka je systématická od úvodní dětské tan. průpravy až soudobé taneční styly disco či street dance. Určitě si u nás vyberete.
Kontakt
Telefon: 
776632623
Adresa
Aneri - taneční škola o.s.
Švabinského 649
Valašské Meziříčí
757 01
Firemní informace
IČ: 
22683810
DIČ: 
CZ22683810
Prezentace firmy

V současné době v naší škole tančí na 170 tanečníků. Někteří začínají s pohybovou přípravou již ve 4 letech. Naši lektoři formou hry předávají dětem radost z tance a samozřejmost kultivovaného pohybu. Nabízíme systematický tréninkový program od úvodní průpravy až po vrcholový soutěžní Disco Dance, Modern dance či Street dance. Je na každém, zda si chce tancovat jen pro potěšení nebo půjde za svým cílem a bude se věnovat soutěžní formě.   

V naší škole dáváme příležitost malým i velkým, jak trávit svůj volný čas, bavit se, získat dobré pohybové návyky a dovednosti a vůbec se umět dobře pohybovat. Děti zde nachází řadu nových kamarádů a mají dobrou příležitost rozvíjet svoje společenské chování. Malé děti se pak zároveň formou hry a tance učí soustředění a zodpovědnosti nejen k sobě, ale i vůči kolektivu. Smysl naší práce vidíme také v souvislosti s alarmujícím všeobecným úpadkem fyzické kondice mladých lidí. Možnost předvést nabyté dovednosti je pro mládež významnou motivací, která úspěšně pomáhá překonávat časté zdání své vlastní nedokonalosti, trému i jiné psychické překážky.

Přílohy ke stažení
Kategorie katalogu